2009 Charger Owners Tournament Results.

Kevin

Senior Fisheman
Joined
Jan 10, 2009
Location
Craig, Colorado
Best Catch
12lbs
Boat
Charger
#1
<TABLE style="WIDTH: 777px; BORDER-COLLAPSE: collapse" border=0 cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right><COLGROUP><COL style="WIDTH: 41pt" width=54><COL style="WIDTH: 136pt" width=181><COL style="WIDTH: 32pt" width=42><COL style="WIDTH: 32pt" span=3 width=42><COL style="WIDTH: 32pt" width=42><COL style="WIDTH: 56pt" width=75><COL style="WIDTH: 75pt" width=100></COLGROUP><TBODY><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; WIDTH: 27px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 27.75pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: windowtext 0.5pt solid; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc height=37 rowSpan=2 align=middle>PLACE</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; WIDTH: 192px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: windowtext 0.5pt solid; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc rowSpan=2 align=left>TEAM MEMBERS</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; WIDTH: 60px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: windowtext 0.5pt solid; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc align=middle>FISH</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; WIDTH: 101px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: windowtext 0.5pt solid; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc colSpan=2 align=middle>BIG BASS</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; WIDTH: 133px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: windowtext 0.5pt solid; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc colSpan=2 align=middle>WEIGHT IN</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: medium none; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; WIDTH: 56px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: windowtext 0.5pt solid; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc align=middle>ADJUSTED </TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; WIDTH: 88px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: windowtext 0.5pt solid; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc rowSpan=2 align=middle>WINNINGS</TD></TR><TR style="HEIGHT: 12.75pt" height=17><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 12.75pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#003399 height=17 width=18 align=middle>DAY1</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#003399 width=61 align=middle>DAY1</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#003399 width=41 align=middle>DAY2</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#003399 width=112 align=middle>DAY1</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#003399 width=22 align=middle>DAY2</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" bgColor=#0099cc width=56 align=middle>WEIGHT</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>1</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Pick / Blankenship</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>14.64</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>16.52</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>31.16</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$4,000.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>2</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Green / Bays</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>7.20</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>19.55</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>9.52</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>29.07</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$2,450.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>3</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Ort / Hobbs</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>15.29</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>13.61</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>28.90</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$1,930.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>4</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Pace / Lang</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>5</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>4.01</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>5.61</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>12.54</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>16.07</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>28.61</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$1,425.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>5</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Ramsey / Starks</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>3.37</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>14.11</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>14.33</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>28.44</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$745.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Keene / Keene</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>4.78</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>18.74</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>7.61</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>26.35</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$555.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>7</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Rawson / Hickman</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>4.52</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>15.36</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>8.95</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>24.31</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$505.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>8</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Snelling / Wolf</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>4</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>5.90</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>14.91</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>9.34</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>24.25</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$475.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>9</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Tilley / Nicholson</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>3.91</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>13.74</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>8.72</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>22.46</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$445.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>10</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Fowler / Shumway</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>4</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>5.22</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>3.81</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>13.93</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>7.85</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>21.78</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$395.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>11</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Ingles / Conroy</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>5</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>5.19</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>11.95</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>8.70</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>20.65</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$380.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>12</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Boller / Dodson</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>4</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>3.35</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>8.00</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>12.64</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>20.64</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$330.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>13</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Smith / Smith</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>5</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>3.84</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>3.40</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>11.82</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>8.02</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>19.84</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$300.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>14</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Cerutti / Hamra</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>4</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>5.52</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>2.99</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>11.39</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>6.66</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>18.05</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$270.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>15</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Van Beers / Werle</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>5</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>9.85</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>7.49</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>17.34</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$205.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>16</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Phelps / Altmiller</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>5</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>4.84</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>12.16</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>4.39</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>16.55</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$140.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>17</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Slone / Miller</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>2</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>3.51</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>4.04</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>12.42</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>16.46</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$140.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>18</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Cook / Hutton</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>5</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>10.14</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>6.10</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>16.24</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$140.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>19</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Robinson / Gardner</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>2</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle>5.00</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>3.99</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>11.79</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>15.78</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$110.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>20</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Glasgow / Lantz</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>4</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>8.41</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>6.94</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>15.35</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$110.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>21</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Wagner / Rushing</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>3</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>7.33</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>7.83</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>15.16</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$100.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>22</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Beckler / Beckler</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>3</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>7.59</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>7.42</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>15.01</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$100.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>23</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Noah / Noah</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>4</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>4.41</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>10.16</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>4.66</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>14.82</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$100.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>24</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Kopp / Neier</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>6</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle>3.64</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>14.75</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>14.75</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$100.00</TD></TR><TR style="HEIGHT: 15pt" height=20><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: windowtext 0.5pt solid; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; HEIGHT: 15pt; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" height=20 width=27 align=middle>25</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: Arial, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 10pt; VERTICAL-ALIGN: bottom; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=192 align=left>Lucas / Kube</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=18 align=middle>3</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=61 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=41 align=middle></TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=112 align=middle>8.24</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 400; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=22 align=middle>6.34</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=56 align=middle>14.58</TD><TD style="BORDER-BOTTOM: windowtext 0.5pt solid; BORDER-LEFT: medium none; FONT-STYLE: normal; PADDING-LEFT: 1px; PADDING-RIGHT: 1px; FONT-FAMILY: System, sans-serif; WHITE-SPACE: nowrap; COLOR: windowtext; FONT-SIZE: 11pt; VERTICAL-ALIGN: middle; BORDER-TOP: medium none; FONT-WEIGHT: 700; BORDER-RIGHT: windowtext 0.5pt solid; TEXT-DECORATION: none; PADDING-TOP: 1px" width=88 align=middle>$100.00</TD></TR></TBODY></TABLE>